Akcja ” DZIEŃ DOBRY”

Akcja

DZIEŃ DOBRY

(KULTURA OSOBISTA JEST W CENIE!)

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów Zespołu szkolno – przedszkolnego do udziału
w akcji

„DZIEŃ DOBRY”

DRODZY UCZESTNICY!

„Dzień Dobry” powiedziane do osoby nam znanej  na korytarzu, przed szkołą lub podczas wchodzenia do Sali nie powoduje groźnych chorób związanych z niebezpiecznymi dla życia powikłaniami, utraty wzroku lub słuchu.

Aczkolwiek, mamy nadzieję, że będzie zakaźne: rozprzestrzeni się w czasoprzestrzeni szkoły, jej okolicy na okres roku szkolnego, a nawet ferii i wakacji, że  „DZIEŃ DOBRY” wywołuje korzystne dla zdrowia reakcje psychofizyczne: radość, otwartość, zniewolenie napięcia i nadęcia, zazwyczaj automatyczne podniesienie kącika ust – poprawienie mimiki twarzy, zwiększenie koncentracji, życzliwości, spostrzegawczości….. etc.

Wraz z nauczycielami