Dożynki Gminne – Grabowiec – 12.08.2023

Dnia 12.08.2023r. tradycyjnie Święto Plonów obchodziła Gmina Chmielnik. Tegoroczne dożynki odbyły się w miejscowości Grabowiec. Podczas uroczystości wystąpili nasi uczniowie prezentując ciekawą część artystyczną. Montaż muzyczno – taneczny pod tytułem ,,Na ludową nutkę” dostarczył widzom wiele radości. Dzieci zaśpiewały znane utwory ludowe oraz skocznie i z przytupem wykonały taniec góralski. Widzowie mogli także posłuchać melodii ludowej granej na keyboardzie przez uczennicę klasy II. Całości występu dopełniły barwne, ludowe stroje, w których dziewczęta i chłopcy prezentowali się znakomicie.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom za udział w występie dożynkowym.

Serdecznie dziękujemy także Rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc.

Opiekunowie: Elżbieta Galińska, Zofia Chłond