KIERMASZ I KONKURS WIELKANOCNY

Tradycyjnie od wielu lat, w Palmową Niedzielę 14 kwietnia 2019r. odbył się kiermasz  palm i ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczniów naszej szkoły na lekcjach plastyki i techniki. Można było je kupić przy wejściu do kościoła, który wzbudzał podziw dekoracją – przepięknymi palmami, wykonanymi przez młodzież przystępującą w tym roku do sakramentu bierzmowania.

Po uroczystej Mszy świętej,  z inicjatywy katechety O. Romualda Gosiewskiego, odbył się konkurs na najpiękniejszą palmę. Jury w składzie: Joanna Długosz, Aleksandra Praśkiewicz, Małgorzata Ślusarczyk miało za zadanie wyłonić zwycięzców w 3 kategoriach: klas I – III, IV – VIII oraz osób dorosłych.

Nagrody otrzymali: Kacper Przeździk, Wiktor Siołek, Roksana Ciopińska, Zofia Domagała.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Szkoda, że nagród było za mało, bo tak naprawdę należały się wszystkim.