Konkurs Pożarniczy: ,,Młodzież zapobiega Pożarom’’

01 marca 2023  odbyły się eliminacje Szkolnego Konkursu Wiedzy  Pożarniczej: ,,Młodzież zapobiega Pożarom’’. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów i rozwija ich pasje. Uczestnicy konkursu wykazali się zaangażowaniem i dużą wiedzą. Do etapu gminnego zakwalifikowali się uczniowie z poszczególnych klas:

• Klasa IV: Krzysztof Sęk
  • Klasa V: Marcelina Kwapisz, Kacper Ślusarski, Dawid Kuranda, Jakub Łebek, Gabriela Kukla, Franciszek Stępień
  • Klasa VI: Patryk Pałyga
  • Klasa VII: Wiktor Siołek
  • Klasa VIII: Krystian Raduszewski, Kacper Grabka, Maksymilian Ryk, Wojciech Stępień.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali: pani Katarzyna Baran, pani Małgorzata Ślusarczyk i pan Piotr Klank.

Najwyższą liczbę punktów otrzymali: Maksymilian Ryk, Kacper Grabka, Wiktor Siołek i Gabriela Kukla.

Gratulujemy serdecznie.

ETAP GMINNY odbędzie się 17.03.2023 CHCK.