Konkursy z Nadleśnictwem Chmielnik

Dnia 15 maja 2023r. w naszej szkole przeprowadzone zostały dwa konkursy o tematyce przyrodniczej. Współorganizatorem konkursów było Nadleśnictwo Chmielnik.
Przedmiotem konkursu pod nazwą „KANAPKA ZDROWIA” skierowanego do uczniów klas IV – VIII było przygotowanie kanapki z wykorzystaniem zdrowych składników (m.in. warzyw, owoców, pieczywa, serów, wędlin, ryb itp.). Przy ocenie brano pod uwagę: wartości odżywcze składników kanapki, nowatorstwo pomysłu na kanapkę, wygląd i kreatywność. Komisja konkursowa przyznała 3 nagrody.

W konkursie plastycznym pt. „Co nam daje las?” brali udział uczniowie klas I -III. Komisja konkursowa po długich obradach wskazał 3 nagrodzone prace.

Wyniki konkursów oraz wręczenie nagród będą miały miejsce podczas Święta Polskiej Niezapominajki, które odbędzie się w Piotrkowicach, 21 maja 2023 r.