Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski

Dnia 3 czerwca b.r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiślicy odbył się XVII „Mały” Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Eko – znaczy zdrowo”, zorganizowany przez PODiDN Busko – Zdrój.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas „O” – I – II – III szkół podstawowych z gmin:

Busko – Zdrój, Chmielnik, Gnojno, Kazimierza Wielka, Nowy Korczyn, Opatowiec, Pacanów, Pińczów, Solec – Zdrój, Stopnica, Tuczępy. Naszą szkołę reprezentował WOJCIECH PIWOWARCZYK, ponieważ w konkursie gminnym zdobył I msc.
i tym samym zakwalifikował się  do konkursu na szczeblu powiatowym.

Poziom konkursu w Wiślicy był bardzo wysoki. Wojtek zaprezentował się znakomicie. Pięknie wyrecytował wiersz o tematyce ekologicznej.  Pokonał  wszystkich uczestników konkursu i zdobył PIERWSZE MIEJSCE. Otrzymał Statuetkę „MISTRZA RECYTACJI 2022r. w kategorii klas II – III”!

Członkowie konkursu wręczając Wojtkowi statuetkę, dyplom i cenne upominki, bardzo go pochwalili i podkreślili, że spełnił wszystkie kryteria oceny konkursu, a wychowawczyni Ewie Musiał gratulowali takiego ucznia i wzorowego przygotowania go do konkursu.

Gratulujemy Wojtusiowi odwagi i talentu recytatorskiego i liczymy na to, że to doświadczenie zapoczątkuje jego dalszą przygodę ze sceną i recytacją.