Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega Pożarom’’- etap gminny

30.03.22  odbyły się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej: ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’ w Domu Kultury w Chmielniku.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktor Siołek kl.VI, Wojciech Stępień kl. VII, Krystian Raduszewski kl. VII, Radosław Ciepliński kl. VIII a, Daniel Kucharski kl. VIII a, Bartłomiej Białowąs kl. VIII a, Igor Osman kl. VIII b, Damian Mysior kl. VIII b.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizację ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa, historii i tradycji ruchu strażackiego.

Największy sukces odniósł Bartłomiej Białowąs  – zajął II miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Bartkowi bardzo serdecznie gratulujemy
i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w tym konkursie w przyszłym roku szkolnym.