Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 25.02.2021 r. o godzinie 11.00 odbyło się długo  oczekiwane Ślubowanie klasy I. Niestety, że względu na pandemię miało ono skromny charakter. Bez rodziców, zaproszonych gości, kolegów i koleżanek ze starszych klas, w obecności Pana Dyrektora Jacka Sobasia , Pani Wicedyrektor Joanny Kołomańskiej, wychowawczyni i 2 przedstawicielek Rady Rodziców, uczniowie klasy I po krótkiej części artystycznej złożyli ślubowanie i zostali pasowani na na uczniów. Następnie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, po czym usiedli do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez mamy z Rady Rodziców. W miłej atmosferze, kosztując przygotowane smakołyki, rozmawiając i bawiąc się, spędzili razem czas, szczęśliwi, że wreszcie są pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Piotrkowicach.