Sukces naszych uczniów w konkursie: „PIĘKNIE I ZDROWO W NASZYM REGIONIE”

Dwóch uczniów naszej szkoły zostało docenionych w konkursie PIĘKNIE I ZDROWO W NASZYM REJONIE. Uczeń klasy IV – Patryk Pałyga zajął II miejsce, Maksymilian Ryk z klasy VI – III miejsce.

Organizatorami konkursu byli: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – Departament Edukacji, Sportu
i Turystyki, Towarzystwo Przyjaciół Marzysza Publiczna Szkoła Podstawowa w Marzyszu.

Tematem konkursu były  słowa św. Franciszka z Asyżu: „Troszcz się o człowieka, o zwierzę, o zioło, o wodę
i powietrze, aby nasza ziemia nie została ich zupełnie pozbawiona”.

Zadaniem uczniów  było przygotowanie fotoreportażu inspirowanego słowami św. Franciszka z Asyżu. Patryk przygotował projekt  „Najcenniejsze skały” w gminie Chmielnik, czyli krótko o pomnikach przyrody nieożywionej. Maksymilian wykonał pracę : „Jesień ach to ty!” (poniżej dołączono zdjęcia prac).

Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy dalszych sukcesów.