Święto Polskiej Niezapominajki w Piotrkowicach

Mamy zaszczyt zaprosić na Chmielnickie Święto Polskiej Niezapominajki, które odbędzie się w Piotrkowicach, 21 maja 2023 r.

Program:

11:30 Msza Św. w intencji leśników i śp. Andrzeja Zalewskiego w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach.

15:00 Teren przy Zespole Placówek Oświatowych w Piotrkowicach: – prezentacje artystyczne dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu Gminy Chmielnik, – rozstrzygnięcie konkursów plastycznych i poetyckich o tematyce ekologicznej, – prezentacja Nadleśnictwa Chmielnik, – stoisko edukacyjne Nadleśnictwa Chmielnik, m. in.: konkursy kulinarne i plastyczne na temat „Co daje nam las?”

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE, m. in.: grochówka drwala | degustacja specjałów „prosto z lasu” | strefa zabaw dla dzieci