Szkolne obchody Dnia Dziecka

2 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Pierwszym punktem był odbiór gadżetów przygotowanych przez naszego sponsora. Każdy uczeń dostał  bidon i koszulkę z logo sponsora oraz logo naszej szkoły. Dodatkowo  dzieci z grupy przedszkolnej, zerówki i klas 1 – 3 otrzymały kolorowe czapeczki z daszkiem, które bardzo się przydadzą przy okazji szkolnych wycieczek. Następnie  przyszedł czas na gorący posiłek. Piekarnia pod Telegrafem przygotowała dla każdego ucznia pyszne zapiekanki z pieca – cieplutkie i chrupiące. Dzieciom zabawę uatrakcyjniali animatorzy  z Animacji Figle Migle z Kielc. Atrakcji nie brakowało. Najmłodsi chętnie korzystali z małego dmuchańca i piankowych klocków.  Było także malowanie twarzy, robienie tatuaży, quizy, gry i zabawy sportowe, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych i wiele innych atrakcji. Uczniowie klas starszych tradycyjnie już zatańczyli popularną belgijkę i kowbojkę. W tym dniu w nasze progi zawitała Pani Minister Sportu Anna Krupka, której towarzyszył Burmistrz Miasta i Gminy Chmielnik Paweł Wójcik. Było nam niezmiernie miło, że  zaszczycili nas swoją obecnością. To już kolejny tak atrakcyjny Dzień Dziecka, który przyniósł naszym uczniom bardzo dużo radości.

Dyrekcja, grono pedagogiczne i rodzice składają serdeczne podziękowania

Panu  Mariuszowi Hochlowi,

Prezesowi Kopalni Granitu Kamienna Góra- Celiny Sp.z o.o.
za
życzliwość i wsparcie finansowe, dzięki którym udało się zorganizować atrakcje podczas Dnia Dziecka w naszej szkole.

Na ręce Pani Ewy Cisowskiej składamy podziękowania dla Niej jak i  dla pracowników kopalni

za opiekę i koordynację w przygotowaniu gadżetów i poczęstunku.