Warcabowe sukcesy

23.02.2019 r. odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego w Warcabach Klasycznych organizowane przez SP w Chmielniku.  W ubiegłym roku najlepszy gracz z  naszej placówki uplasował się na miejscu czwartym. W tegorocznej edycji uczniowie ZPO w Piotrkowicach spisali się znacznie lepiej.

W kategorii klas 1-4 niepokonany został Wiktor Siołek (I miejsce), drugi był Krystian Raduszewski, a siódmą lokatę zajął Franciszek Stępień (aktualny mistrz warcabowy ZPO w Piotrkowicach klas 1-4).  W starszej kategorii (klasy 5-8) najlepiej wypadł aktualny mistrz naszej szkoły – Wiktor Guzy, który zajął 7 miejsce. Naszą szkolę reprezentowali również:

– w kategorii klas 1-4: Ryk Maksymilian – 10 miejsce, Wiktoria Mysior – 14 miejsce, Wojciech Stępień – 19 miejsce;

– w kategorii klas 5-8: Damian Mysior – 8 miejsce, Radosław Ciepliński – 10 miejsce, Wiktoria Guzy – 12 miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Opiekunem naszych zawodników był p. Grzegorz Stępień.