Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Przyswajanie nowych nawyków i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne.
W październiku w Zespole Placówek Oświatowych w Piotrkowicach przeprowadzona zostanie zbiórka elektrośmieci. Akcja ekologicznej pn. ”Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” prowadzona jest przez firmę Green Office Ecologic Sp. z o.o. pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.). W ramach akcji nie zbieramy tonerów oraz świetlówek.
Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.  Dzięki niej możemy pozbyć się niepotrzebnego sprzętu.

Zachęcamy wszystkich do udziału !

BĄDŹ EKO !