Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

Uczeń piątej klasy z naszej szkoły Kacper Ślusarski otrzymał wyróżnienie przyznane przez członków Komisji Wojewódzkiej w Ogólnopolskim Konkursie Dla Dzieci Na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” organizowanym przez  Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego skierowanego do dzieci z terenów wiejskich.  Konkurs odbył się w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Celem działania skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

5 czerwca 2023 r. o godzinie 10.00 na terenie Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Nagrodę w imieniu Kacpra odebrała mama.