ZABAWA ANDRZEJKOWA

28 listopada uczniowie klas I – VIII pierwszy raz uczestniczyli w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski w nowoczesnej, pełnej przestrzeni sali gimnastycznej nowego obiektu ZPO. Zabawa rozpoczęła się po czterech lekcjach i trwała do odjazdu autobusu szkolnego. Miała  charakter dyskoteki integrującej uczniów, nauczycieli i rodziców.

Wszyscy bawili się doskonale przy dźwiękach ulubionych hitów muzyki współczesnej.

W roli wodzireja sprawdził się nasz katecheta O. Romuald Gościewski, który nie pozwolił marnować czasu i porwał uczniów do tańca.

Podtrzymując tradycje andrzejkowe, nie mogło zabraknąć wróżb i przepowiedni. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i wywoływały sporo emocji. Każdy by chciał, aby w życiu spotkało go to co najlepsze i zgodne z powołaniem.  Przyszłość pokaże kto będzie miał rodzinę, będzie singlem czy duchownym. Może wróżby coś podpowiedziały?

Wszyscy zadowoleni wrócili do domów, przekonani że dobrych zabaw będzie jeszcze wiele.